Home / Biomass / Wood Pellet

Zrębka drzewna

WH-S jest dostawcą biomasy obsługujący swoich klientów na terenie polski południowej i centralnej.

WH-S ma udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu i dostarczaniu wysokiej jakości zrębków drzewnych klientom w całej Polsce południowej. Nasze zrębki drzewne są pozyskiwane lokalnie, sezonowane i przetwarzane, co zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia i minimalizuje wpływ na środowisko.

 

Nasze wysokiej jakości zrębki drzewne o kontrolowanej wilgotności to paliwo drzewne zgodne z obowiązującą normą ISO 17225-4. Nasz bezpieczny, ugruntowany łańcuch dostaw zapewnia pełną niezawodność dla klientów, zwłaszcza tych, którzy mają umowy na dostawę paliwa.

Niezawodne zaopatrzenie w paliwo przez całą zimę

Zapewnij sobie priorytetowe dostawy pod Twoje drzwi, nawet w szczycie sezonu grzewczego i skorzystaj z porad ekspertów dotyczących najlepszego paliwa drzewnego dla Twojego kotła. Wybierz całkowity spokój ducha, niezależnie od pogody.

Wdmuchiwanie zrębki

Jeśli chodzi o dostarczanie, dostęp do zrębków drzewnych jest wszystkim, dlatego dysponujemy flotą pojazdów i metodami dostawy dostosowanymi do różnych konfiguracji sklepów paliwowych. Nasze opcje dostaw obejmują dostawy z dmuchawą, wywrotkami, ruchomą podłogą i ładowaczem od góry, a nawet dostępny jest ciągnik i przyczepa! Niezależnie od tego, jak wygląda Twój magazyn z paliwem, jesteśmy pewni, że możemy dostarczyć nasze wysokiej jakości zrębki bezpośrednio do Twoich drzwi.

Nasze zobowiązanie do jakości

Nasze zrębki drzewne są pozyskiwane lokalnie, sezonowane i przetwarzane, co zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia i minimalizuje wpływ paliwa na środowisko. Pochodzi również z pierwotnych źródeł błonnika, które wytwarzają niską zawartość popiołu i są wolne od zanieczyszczeń.

Serwis i naprawa

Czy chciałbyś zaoszczędzić czas i pieniądze, pozwalając naszemu zespołowi ekspertów przejąć codzienną troskę o Twój kocioł? Nasi doświadczeni inżynierowie zajmujący się biomasą zoptymalizują również wydajność Twojego kotła, minimalizując przestoje i maksymalizując zyski. Setki kotłów pod naszym zarządem i ogólnokrajowym zespołem inżynierów biomasy możesz polegać na nas, że zadbamy o wszystkie Twoje potrzeby w zakresie kotłów.

Porozmawiaj z naszym zespołem już dziś, aby uzyskać wycenę.

Energy Contracting

Nasz plan Dostaw Ciepła zapewnia pełne zarządzanie całym systemem ogrzewania na biomasę, od zaopatrzenia w paliwo, planowanej i doraźnej konserwacji, zdalnego monitorowania po wsparcie dofinansowań. Zmaksymalizujemy dostępność i wydajność Twojego systemu na biomasę, podczas gdy Ty po prostu płacisz za paliwo i ciepło, które zużywasz, pozostawiając Twój system grzewczy w rękach naszego doświadczonego zespołu ekspertów.

Odkup kotłowni

Our Heat Supply Plan provides complete management of your entire biomass heating system from fuel supply, planned and reactive maintenance, remote monitoring to RHI support. We will maximise your biomass system’s availability and efficiency whilst you simply pay for the fuel supply and heat you use, leaving your heating system in the hands of our experienced expert team.

Porozmawiaj z naszym zespołem już dziś, aby uzyskać wycenę.

Formularz kontaktowy