Zainwestuj w kotły na biomasę

WE CAN FUND YOUR BIOMASS INSTALLATION

Kotły na biomasę to najlepszy sposób na ogrzewanie Twojego domu, firmy, gospodarstwa rolnego czy hotelu. Są to w pełni automatyczne urządzenia, a ich obsługa sprowadza się do minimum.

Oszczędzaj koszty ogrzewania, wzmacniaj lokalną gospodarkę i chroń środowisko: ogrzewanie drewnem się opłaca. Drewno wciąż rośnie w naszych rodzimych lasach, więc możemy mieć do niego dostęp w każdej chwili. Obszary leśne rosną w całej Europie.

O ile ceny paliw kopalnych, takich jak ropa czy gaz, podlegają silnym wahaniom na rynkach międzynarodowych i z pewnością w dłuższej perspektywie będą nadal rosły, o tyle można polegać na cenach drewna i pelletu.

Naturalny surowiec, jakim jest drewno, jest uważany za neutralny pod względem emisji CO2, co oznacza, że podczas spalania nie emituje więcej CO2 niż tą ilość jaką wchłonęło podczas jego wzrostu. Ta sama ilość jest również uwalniana, gdy drewno gnije w lesie. Dlatego ogrzewanie drewnem nie obciąża naszego klimatu.

 

Zrębka - najtańsze paliwo

W pełni automatyczne rozwiązania

Najwyższa sprawność

Najniższa emisja zanieczyszczeń

Kotły na zrębkę 

ETA eHack 20- 240 kW, VR 250-500 kW
 
W pełni automatyczny kocioł na zrębkę, pellet oraz miskantus.
 

Kotły na pellet

ETA PU 7,11 i 15 kW, ETA PC od 20 do 105 kW, ETA ePE-K 100 – 240 kW

 

Kocioł na drewno kawałkowe

ETA SH 20 – 60 kW, ETA TWIN 20 – 50 kW
 
 
 

Twoje korzyści z biomasy

Jeśli masz w swojej firmie kocioł na olej opałowy, propan lub węgiel możesz skorzystać z naszej oferty odkupu zaoszczędzić. Oto jak to działa…

Tańsze koszty paliwa

Biomasa a w szczególności zrębka jest w chwili obecnej najtańszym dostępnym paliwem. W porównaniu do oleju opałowego Twoje oszczędności mogą sięgać >60%, a dla propanu to już 45%. Twoja inwestycja to nie tylko szybki zwrot z inwestycji ale również pewność taniego paliwa przez długie lata.

Wygodna i niezawodna obsługa

Oferowane kotły to najwyższa półka pod względem jakości, trwałości ale również komfortu użytkowania. Zmieniając swój kocioł zmieniasz tylko rodzaj paliwa na bardziej ekologiczny, ale nie komfort użytkowania systemu grzewczego.

Stabilność ceny paliwa przez lata

Paliwo z biomasy utrzymuje najbardziej stabilne ceny w porównaniu z paliwami kopalnymi tak jak roba czy gaz. Daje to bezpieczeństwo dla inwestora który będzie mógł spać spokojnie gdy na giełdzie ropa będzie drożeć.

Dostawy paliwa

Dzięki ofercie Contraktingu z WH-S możesz mieć pewność dostaw paliwa dla swojego kotła. Dostarczymy paliwo do Twojej kotłowni na czas.

Pobierz katalog kotłów