Wszystkie Twoje potrzeby na ciepło z biomasy zawarte w jednej Umowie Cieplnej
Oddaj swój system grzewczy na biomasę w ręce naszych ekspertów, a my przejmiemy za niego pełną odpowiedzialność, od dostawy paliwa, serwisu i konserwacji po zdalny monitoring. Zadbamy również o to, aby Twój kocioł działał z optymalną wydajnością – maksymalizując płatności RHI i zmniejszając również emisję dwutlenku węgla.

Kiedy zawierasz kontrakt na ciepło z WH-S, weźmiemy na siebie odpowiedzialność za zapewnienie Cię, że kocioł dostarczy Ci czyste ekologiczne ciepło z biomasy. Możesz zmniejszyć koszty prowadzenia swojej działalności oraz zmniejszyć swój ślad węglowy, a my zadbamy o Twój kocioł i upewnimy się, że zawsze będzie działał tak, jak powinien.

Co zawiera umowa?

Oferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązanie dla każdej organizacji, aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie Twojej instalacji na biomasę. Oto niektóre z korzyści, które są zawarte w naszych zarządzanych kontraktach na ciepło:

Pełna obsługa dostaw paliwa

Po naszej stronie jest zapewnienie dbałości dostaw paliwa. My sprawdzamy i weryfikujemy kiedy paliwo powinno być dostarczone tak aby instalacja pracowała należycie.

Zdalni monitoring

Nasz system zdalnego monitorowania 24/7 pozwala nam w razie potrzeby przeprowadzać działania naprawcze. Odbiorca skupia się na swoim biznesie a nie kotłowni.

Serwis i przeglądy

Nasi eksperci ds. serwisu i konserwacji zapewniają, że Twój kocioł jest regularnie serwisowany, aby zoptymalizować wydajność i czas pracy bez przestojów. Zidentyfikujemy nawet problemy, zanim staną się problemem.

Finansowanie

Przy wyborze pełniej opcji czyli Energy Contracting Energia360 to po naszej stronie są koszty inwestycyjne w Twoją kotłownię. Projektujemy, instalujemy i obsługujemy kotłownię zgodnie z zawartą umową na dostawy ciepła.

Będziemy aktywnie zarządzać systemem w Twoim imieniu.

Po prostu płacisz za zużyte ciepło w ramach jednej miesięcznej płatności (na podstawie uzgodnionej wcześniej ilości kWh).

Zwiększenie referencji w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki maksymalnej wydajności kotła i bezawaryjnej pracy.

Wydłużony czas pracy kotła oznacza jeszcze większe oszczędności CO2 dla Twojego otoczenia. Dzięki naszemu poręcznemu raportowi miesięcznemu możesz dokładnie zobaczyć, ile CO2 zostało zaoszczędzone w skali miesiąca.

Zarabiamy tylko wtedy, gdy Twój system działa, dlatego aktywnie zapobiegamy problemom.

Prowadząc w ten sposób naszą usługę zarządzania ogrzewaniem, jesteśmy tak samo skoncentrowani, a Ty zapewniasz jak najlepsze działanie swojego systemu grzewczego na biomasę.

Pozbądź się kłopotów z zarządzaniem kotłem

Kotły na biomasę są idealnym rozwiązaniem dla wielu firm, które chcą obniżyć koszty energii i zmniejszyć ślad węglowy. Jednak niektóre firmy mogą nie mieć zasobów, aby zmaksymalizować potencjał swojego kotła – dlatego przejście na kontrakt cieplny może zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

WH-S to dostawca usług grzewczych wykorzystujących biomasę, rozwijający jej potencjał i zastosowanie w Polsce. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami i organizacjami, które ufają nam, aby jak najlepiej wykorzystać swoją instalację grzewczą na biomasę.

Formularz kontaktowy