Home / Biomass / Wood Pellet

Pellet

WH-S jest dostawcą biomasy z setka klientów na południu Polski.

Nasz ugruntowany, solidny łańcuch dostaw zapewnia niezawodne, regularne dostawy peletu drzewnego przez cały zimowy sezon grzewczy, zwłaszcza te objęte naszymi umowami na dostawę paliwa. Nasz pellet drzewny o niskiej wilgotności, niskiej zawartości popiołu i wysokiej gęstości jest wykonany w 100% z naturalnego drewna i spełnia rygorystyczne normy zrównoważonego rozwoju. Nasze różne gatunki pelletu zapewniają klientom dostęp do paliwa o jakości, jakiej potrzebują, kiedy i gdzie tego potrzebują.

 

Zainwestowaliśmy znacznie w nasze systemy zamówień i dostaw, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Nasi kierowcy, twarz naszej firmy, którzy proaktywnie podchodzą do bezpiecznego i wydajnego dostarczania paliwa drzewnego.

Nasze zobowiązanie do jakości

Nasz niskowilgotny pellet drzewny o wysokiej gęstości spełnia najwyższe standardy jakości w Europie – certyfikat ENplus A1 – który jest kontrolowany przez Europejską Radę Pelletu. AMP Clean Energy jest w pełni akredytowanym dostawcą ENplus i zapewnia gwarancję jakości w całym łańcuchu dostaw, dzięki czemu możesz mieć pewność, że tylko najlepszej jakości pellet drzewny trafi do Twoich sklepów.

Niezawodne zaopatrzenie w paliwo przez całą zimę

Zapewnij sobie priorytetowe dostawy pod Twoje drzwi, nawet w szczycie sezonu grzewczego i skorzystaj z porad ekspertów dotyczących najlepszego paliwa drzewnego dla Twojego kotła. Wybierz całkowity spokój ducha, niezależnie od pogody.

Porozmawiaj z naszym zespołem już dziś, aby uzyskać wycenę

Formularz kontaktowy