Pompy ciepła
Pompy ciepła iDM wykorzystują energię odnawialną z ziemi, wody, powietrza lub słońca do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych i przygotowywania ciepłej wody, a także coraz częściej do chłodzenia przestrzeni. Działają one bezemisyjnie w miejscu, a przy wysokich COP - wartościach wydajności - potrzeba tylko około jednej piątej energii grzewczej w postaci elektryczności.

Pompy ciepła o mocach od 2 do 700 kW o szerokim doborze rozwiązań.

Pompy wyposażone w technologię  HGL do podgrzania CWU. 

Bogaty asortyment akcesoriów: bufory, stacje świeżej wody, sterowanie strefowe.

Powietrzna pompa ciepła

Za pomocą iPump iDM Energy Systems prezentuje najnowszą innowację w pompach ciepła. Jednostka wewnętrzna, która wygląda jak mebel, może być łatwo zintegrowana z istniejącym wnętrzem, a jednostka zewnętrzna z elementem elewacyjnym i żaluzjami zewnętrznymi dostosowuje się do otoczenia w prosty sposób. Dzięki powierzchni 0,45 m² wymagana przestrzeń jest łatwa w zarządzaniu, a transport przez dowolne drzwi nie stanowi przeszkody Zintegrowany zbiornik ciepłej wody zapewnia do 432 litrów mocy i zapewnia wystarczającą ilość wody dla wszystkich osób w domu.

Gruntowa pompa ciepła

Niezależnie od tego, czy wybierzesz pompę ciepła powietrze, grunt lub geotermalną – iDM opracował dla Ciebie rozwiązanie z iPump! Oprócz ogrzewania i chłodzenia komfort nie jest zbyt krótki – wbudowana pamięć zapewnia wystarczającą ilość ciepłej wody w ciągu kilku sekund. Jeśli to konieczne, woda jest podgrzewana do 75 ° C. Tak więc mikroorganizmy, takie jak Legionella i inne bakterie nie mają szans.
 
  • Niezwykle cicho
  • COP 5.01
  • Sterowanie NAVIGATOR 2.0 z 7-calowym kolorowym ekranem dotykowym
  • małe zapotrzebowanie na miejsce – tylko 0,45 m²
  • Ogrzewanie, chłodzenie i gorąca woda
  • pełna współpraca z PV